Privalumai

Namai patogioje lokacijoje

Projekte TU3A atsiveria galimybės jaukiai gyventi, dirbti, kurti, tobulėti, ilsėtis ir pramogauti namuose arba netoli už namo ribų. Puikiai išvystyta infrastruktūra leis per kelias minutes pasiekti švietimo įstaigas, parduotuves ir kavines, o kirtus Žirmūnų tiltą – ir kultūrą su visais pamėgtais Vilniaus centro privalumais.

Moderni durų rakinimo sistema

TU3A namuose įrengtos „Smart Lock“ sistemos leis buto duris atrakinti išmaniąja programėle arba piršto atspaudu. Virtualų raktą įėjimui į namus galėsi išsiųsti draugui, laistančiam tavo gėles, bei vienu paspaudimu telefone tuoj pat užrakinti namus. Funkcionali sistema leis valdyti duris per nuotolį bei kartu, esant poreikiui, ir atrakinti būsto užraktą mechaniniu būdu.

Maža kaimynystė

Nedaug kaimynų – ramesnė kasdienybė. Intravertai lengvai atras bendramintį, o ekstravertai su malonumu pažins visus 26 butų savininkus. Bendruomenės pokalbio erdve taps stogo terasa arba vidinis kiemas su sporto treniruoklių zona ir vaikų žaidimų aikštele. Rasi vietos ir privačiau atsitraukti, o ir kaimyno gyvenimo ypatumų pro langą žiūrėti nereikės.

Erdvi požeminė automobilių aikštelė

Vienas iš maloniausių privalumų – visada rasti kur pastatyti automobilį. TU3A šią patirtį turėsi kasdien. Projekte numatoma patogi požeminė aikštelė, kurioje bus galimybė turėti nuosavą parkavimo vietą bei sandėliuką.

Stogo terasa

Kurk naujas idėjas ir mintis ant namo stogo terasos. Modernioje apželdintoje erdvėje rasi viską, ko reikia kokybiškam poilsiui: patogius lauko baldus, akis džiuginančius apželdinimo sprendimus bei atsiveriančius miesto vaizdus. Čia pat, ant stogo, turėsi papildomą erdvę bet kada ištrūkti atsipalaiduoti su knyga ar įsitraukti į malonias diskusijas su kaimynu, stebėti Gedimino pilies bokštą, o naktį, niekieno nevaržomas, stebėti žvaigždes.

Paskambinkite ir pasikalbėkime.

Paskambinkite ir pasikalbėkime.

Ačiū. Su Jumis susisieksime.